برند های ملی ابزار

لیست موضوعات

حمایت از کالای ایرانی

در چهارمین ماه سال حمایت از کالای ایرانی هستیم. وظیفه دانستیم برای حمایت از تولید کنندگان ملی به معرفی آن ها بپردازیم. تا به حال فکر میکردید چند تولید کننده ملی داریم ؟ آیا درست فکر میکردید ؟ آیا از برند های ایرانی خرید کرده اید ؟

از خریدتان راضی بوده اید ؟ تجربه خود را با دیگر مصرف کنندگان و ما در قسمت کامنت در میان بگذارید.

انواع برند های ایرانی  در بازار ابزار ایران:

دو نوع برند ایرانی در بازار وجود دارد. دسته اول شرکت هایی که به طور کلی در داخل تولید میشوند. دسته دیگر ابزاری که قطعاتی از آن ها در خارج تولید شده و بقیه قسمت ها در ایران تولید و منتاژ میشوند یا برند هایی هستند که به سفارش شرکت های داخلی در خارج تولید میشوند که بیشتر این شرکت ها با چین همکاری میکنند. البته باید به این نکته اشاره کنیم که دیگر چین نماد کالای بی کیفیت نیست و به محل تولید همه تولید کنندگان جهانی تبدیل شده است.

برند های کاملا تولید ایران:

۱-ایران پتک

از برند های کاملا ایرانی میتوان به شرکت ایران پتک اشاره کرد که در شهرک صنعتی اراک واقع شده است. این شرکت در تولید ابزار دستی فعالیت میکند. محصولات شرکت به دو دسته زیر تقسیم میشود :

  1. صنعتی
  2. آموزشی

iranpotk

این شرکت ابزار بسیار مفیدی برای آموزش کودکان نیز تولید میکند. که به نام ایپکا شناخته میشوند.

ویدیویی ار معرفی شرکت ایران پتک را مشاهده میکنید.

از پر فروش ترین محصولات ایران پتک :

انبر قفلی معمولی 10 اینچ مدل HB 1010 ایران پتک
انبر قفلی معمولی ۱۰ اینچ مدل HB 1010 ایران پتک

آچار فرانسه 10 اینچ ایران پتک مدل EA1010
آچار فرانسه ۱۰ اینچ ایران پتک مدل EA1010

تبر مدل AW 1010 ایران پتک
تبر مدل AW 1010 ایران پتک

۲- جک ایران

این شرکت در نورچه خورت استان اصفهان فعالیت دارد.

ابزار جم افتخار دارد با بیش از ۴۰ سال سابقه در زمینه ی پخش بهترین ابزار آلات صنعتی داخلی و معتبر ترین ابزار آلات خارجی فعالیت نماید.

گروه صنعتی جم در زمینه پخش جک سوسماری جک ایران، جک روغنی جک ایران، آچار چرخ کامیون جک ایران، تایلیور بنزی جک ایران، گریس پمپ سطلی پارس، واسکازین پمپ سطلی پارس، کمپرسور باد کدخدایی، آچار آتا، هنس، جنیوس، بست های اِر-بی ترک، جغجغه یدک پخش، زرین تایر، درجه باد، گریس پمپ و … فعالیت می نماید.

ابزار جم- ابزار جام جم تحت عنوان گروه صنعتی جم فعالیت خود را انجام میدهند.

جک روغنی جک ایران از ۲ الی ۱۰۰ تن می باشد.(جک ۲ تن جک ایران، جک ۵/۳ تن جک ایران، جک ۵ تن جک ایران، جک ۵/۵ تن جک ایران، جک ۱۰ تن جک ایران، جک ۱۵ تن جک ایران، جک ۲۰ تن جک ایران، جک ۲۵ تن جک ایران، جک ۳۰ تن جک ایران ، جک ۴۰ تن جک ایران، جک ۵۰ تن جک ایران و جک ۱۰۰ تن جک ایران) .

آچار فیلتر تسمه ای جک ایران در سایز های مختلف برای انواع ماشین ها موجود میباشد.

آچار چرخ های جک ایران از سایز ۱۹ الی ۴۱ با ۵ سال ضمانت است.

گریس پمپ سطلی پارس در سه سایز گریس پمپ سطلی کوچک پارس ، گریس پمپ سطلی متوسط پارس و گریس پمپ سطلی بزرگ پارس میباشد.

واسکازین پمپ سطلی پارس در سه سایز واسکازین پمپ سطلی کوچک پارس ، واسکازین پمپ سطلی متوسط پارس و واسکازین پمپ سطلی بزرگ پارس میباشد.

از پر فروش ترین محصولات جک ایران :

۳- دلتا

شرکت تولیدی دلتا از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در تولید محصولات روشنایی و الکترونیکی با نام تجاری دلتا آغاز نمود.

محصولات تولیدی دلتا عبارتند از:

  •  لامپ کم مصرف CFL
  •  لامپ ال ای دی LED
  •  لامپ فلورسنت FPL
  •  چراغ ال ای دی LIGHTS
  •  پنل اس ام دی LIGHTS

از پر فروش ترین محصولات دلتا :

۴- فرحان الکتریک

فرحان الکتریک تولید کننده انواع چند راهی و کلید برق است.

از پر فروش ترین محصولات فرحان الکتریک :

۵- صبا الکتریک

گروه مهندسی صبا الکتریک توانسته با اخذ ۵ گواهی ثبت اختراع در حوزه تکنولوژی اینورتر به عنوان اولین تولید کننده محصولات جوش وبرش اینورتری در کشور فعالیت خود را به ثبت رسانده و با تجربه و ارتباطی موفق با صنایع  کشور ، با توجه به محصولاتی R&D محور و سرلوحه قرار دادن شعار ” صداقت در بیان توانمندیها اعتقاد قلبی ما است ” این تجربه را بسط و توسعه دهد .
تولیدات این شرکت در گروههای زیر دسته بندی می شود :
۱-رکتیفایرهای تکفاز و سه فاز از رنج ۱۶۰ الی ۱۲۵۰ آمپر با تکنولوژی اینورتر
۲-میگ مگ با تکنولوژی اینورتر و ترانسفورمری از رنج ۲۵۰ الی ۶۵۰ آمپر
۳-زیرپودری
۴-رکتیفایرهای گوجینگ
۵-برشهای ریلی – bevel – برش لوله
۶-برش پلاسما با تکنولوژی اینورتر از رنج ۴۰ الی ۱۶۰ آمپر
۷-اجرای پروژه های اتوماسیون جوش و برش

۶- پارس پله

شرکت صنعتی آلوم پارس پله با ریاست محمدعربلو و در قالب تولید نردبان های خانگی ، فروشگاهی ، چند منظوره و … کار خود را در سال ۱۳۵۱آغاز نمود . از بدو تاسیس تا سال ۱۳۶۷ ، کارگاه در تهران قرار داشت اما در سال ۶۷ همزمان با گسترش فعالیت و تغییر دیدگاه ، کارگاه از تهران به کرج منتقل شده و روند رو به رشد خود را سریعتر در پیش گرفت

در اوایل سال ۱۳۹۱ تغییرات بزرگی روی داد و آلوم پارس پله از یک شرکت حقیقی به شرکت تعاونی با شماره ثبت ۲۴۳۴ تغییررویه پیدا کرد . در همان سال و طبق نظر و تایید تمامی اعضاء ، مهندس سعید عربلو بعنوان مدیریت جدید منسوب گردید . ایشان که از ابتدا در کارگاه آلوم پارس پله مشغول به کار بودند ، تجربه و تخصص را با هم آمیخته و با استفاده از نیروهای متخصص و کاربلد تسریع پیشرفت و تبدیل کارگاه به کارخانه را در بازه زمانی کوتاهی طی نمودند بطوری که امروزه بجای کارگاهی کوچک ، شاهد کارخانه و پرسنل بی شمار و تولیدات متنوع آلوم پارس پله می باشیم . تولیداتی که از طراحی تا اجرا و بسته بندی نهایی تماما در داخل همین کارخانه انجام می گردد.

از پر فروش ترین محصولات پارس پله :

۷- ایران ترانس

گروه صنعتی ایران ترانس در سال ۱۳۵۴ تاسیس گردید و از ابتدا در طراحی و ساخت دستگاههای جوش و برش فعالیت داشته است . در سال ۱۳۷۵ با ساخت دستگاههای  جوشکاری از جمله رکتیفایر ، جوش میگ مگ ، تیگ و برش پلاسما دامنه فعالیت خود را گسترش داده بطوریکه در حال حاضر دارای جایگاه خوبی در صنعت جوشکاری کشور می باشد . ایران ترانس با بهره گیری از کادر متخصص دانشگاهی و مراکز آموزش عالی و همکاری شرکت های معتبر اروپایی در زمینه ایجاد آزمایشگاه و مراکز تحقیقاتی ، در صدد است که تحولی نوین در این صنعت بوجود آورد .گروه صنعتی ایران ترانس دارای نمایندگیهایی  در سراسر کشور می باشد و با گارانتی نمودن تولیدات خود بمدت یک و دو سال سعی در جلب رضایت مشتری دارد. همچنین این شرکت عضو انجمن سازندگان دستگاههای جوش و برش می باشد و با داشتن کادری متخصص و مجرب در زمینه آموزش و مشاوره در امور جوشکاری فعال است .

۹- بهریزان

بهریزان در سال ۱۳۵۴ تاسیس و در سال ۱۳۵۶ در شهر اصفهان، مهد زیبایی و هنر ایران آغاز به کار نمود. این شرکت با هدف ایجاد تنوع و حفظ ارزش های مشتری در جهت ارائه خدمات بهتر ، محصولات با کیفیت و رضایت مشتریان، قدم در عرصه گسترده تولیددستگیره کمدی و کابینتی گذاشته است.

خط تولید این شرکت شامل ماشین آلات دایکاست تحت فشار، ماشین آلات فورج، ماشین آلات پولیش، تکنولوژی های پوشش دهی الکتروپلیتینگ و الکتروفورتیک، این امکان را به وجود می‌آورد که تنوع بالایی از محصولات از لحاظ پوشش و ساختار حاصل گردد.

۱۰- جلاسنج

شرکت جلاسنج در سال ۱۳۵۸ هجری شمسی توسط مالک و مدیرعامل فعلی آقای کاظم نوارچی تاسیس شد و فعالیت خود را با اولین محصول خود با نام براق کننده فلزات در کارگاهی کوچک آغاز نمود که از همان زمان مورد استقبال قرار گرفته و با نام جلاسنج نیز شناخته شد, همچنین محصولات دیگر خود را از جمله انواعپولیش های اتومبیل و چسب های خانکی و صنعتی و انواع بتونه به محصولات خود افزود که امروزه هر یک از آنها جایگاه  ویژه ای در بازار داخلی و صادراتی پیدا کرده اند.

برند های نیمه تولید داخل:

شرکت های این دسته قسمتی از تولیدات خود را در داخل انجام میدهند یا قطعات خود را در چین تولید کرده و با برند خود به فروش میرسانند.

۱-آروا

آروا شرکتی ایرانی که بردهای الکترونیکی خود را در خارج تولید کرده و بقیه قسمت های دستگاه را در داخل تولید و منتاژ میکند.

مدیر عامل شرکت آروا محمد امین مصلایی پور یزدی چشم انداز و هدف خود را به این شکل بیان میکند:

مهمترین عامل در کسب هر موفقیتی، تدوین و مشخص کردن دقیق اهداف می­ باشد و هدف گذاری به مثابه ترسیم جاده ­ای برای آینده است.

چگونگی و نحوه تعیین اهداف و مأموریت­ های سازمان و سطح اهداف فردی کارکنان از جمله مسائل مهمی است که می­تواند نقش حیاتی در تحقق اهداف سازمانی و در نهایت کامیابی و موفقیت سازمان ایفا کند.

بدین منظور شرکت آروا در راستای حمایت از تولید ملی و ایجاد اشتغال برای جوانان این مرز و بوم و با هدف کسب رضایت مشتریان؛ اقدام به احداث کارخانه  تولید ابزار آلات صنعتی در داخل کشور نمود. با گذشت ۳ سال از شروع به کار واحد صنعتی مذکور؛ برخی از محصولات متعددی به خط تولید این شرکت اضافه گردیده است تا نیاز­های کلیه مشتریان در زمینه  ابزارآلات صنعتی به نحوی مطلوب مرتفع گردد. امید است به لطف ایزد منان بتوانیم با صادرات محصولات خود با توجه به استاندارد­های کسب شده و افزایش کیفیت خدمات پس از فروش، گامی استوار در جهت رشد و تعالی اقتصاد کشور برداریم.

در پایان از کلیه نمایندگان فروش و مشتریان وفادار شرکت آروا که نقش مهمی در رشد و توسعه گروه صنعتی آروا ایفا نموده­ اند کمال تشکر و امتنان را دارم.

شرکت اروا دارای سابقه ۳۰ ساله ای است که هر روز به تجربه این شرکت اضافه میشود. این شرکت در صادرات محصولات خود هم فعال است. متاسفانه از شرکت های ایرانی اطلاعات زیادی در دسترس نیست . شرکت ها نیز علاقه چندانی به نشر اطلاعات کاری خود ندارند.

از پر فروش ترین محصولات آروا :

۲-محک و آینهل

شرکت البرز ابزار در سال ۱۳۶۱ با احداث کارخانه ای در شهر صنعتی البرز وارد حیطه صنعت و تجارت شد . اولین محصول شرکت که با برند محـــک به بازار عرضه شد نمونه ای از ماشین سنگ سنباده بود . با توجه به موقعیت حاصل شده خیلی زود تولید انواع مختلف ماشینهای سنگ سنباده در دستور کار شرکت قرار گرفت . در ادامه روند فعالیت با توجه به امکانات ایجاد شده بواسطه همکاری با شرکتهای هانینگ آلمان و هوپ الکتریک تایوان تولید اقلام جدیدی از ابزار آلات برقی را آغاز نمود .

شرکت البرز ابزار در سال ۱۳۸۲ با اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت آینهل آلمان توزیع محصولات این شرکت در ایران را نیز به عهده گرفت .

در سال ۱۳۸۵ پس از عقد قرارداد با شرکت Baida Deli ماشین آلات چوب و MDF شامل پنل بر ها و لبه چسبان ها که در چین تولید و با برند محــک عرضه می گردد نیز در رنج کاری شرکت قرار گرفت.

از پر فروش ترین محصولات محک و آینهل :

۳-نووا

شرکت ابزار یراق نووا ، از سال ۱۳۸۷، با بهره گیری از تجربه چندین ساله گروه مدیریتی خود ، فعالیت خود را در زمینه طراحی،گزینش،تولید و گردآوری مجموعه ای کامل از ابزارهای دستی،بادی و برقی، در انواع صنعتی و حرفه ای با برند نووا آغاز نموده است.

از پر فروش ترین محصولات نووا :

۴-وینکس

شرکت توسعه صنعت اهدا ( گروه اهدا ) در سال ۱۳۸۱ با هدف ارائه ابزار آلات با کیفیت مطلوب و دارای استانداردهای جهانی ، جهت جلب رضایت مشتریان ایرانی و رفع نیازهای آنان تاسیس شد . موسسین شرکت با توجه به چندین دهه پشتوانه تجربی در زمینه تجارت و فروش انواع گوناگون ابزارآلات برقی و دستی از کشورهای اروپایی نظیر آلمان و کشورهای آسیایی نظیر کره جنوبی ، تایوان ، چین و … و با توجه به نیاز بازار ایران به ابزارآلات برقی با کیفیت بالا و قیمت مناسب مزیت را در آن دیدند که اقدام به شناسایی تولید کننده ای دارای کلاس جهانی در این حوزه نمایند .

در همین راستا گروه اهدا پس از بررسی های انجام گرفته ، گروه سرمایه گذاری کرون را به عنوان یکی از  تولید کنندگان ابزارآلات برقی در کشور چین شناسایی نموده و نمایندگی انحصاری محصولات فوق را در ایران اخذ نموده است . از آن زمان تاکنون ، توزیع محصولات کرون در سراسر ایران به صورت پیوسته ادامه داشته است . محصولات شرکت کرون در حال حاضر به بیش از ۳۰ کشور جهان از جمله کشورهای اروپایی و آمریکا صادر می گردد . ابزار وینکس نیز از دیگر محصولات این شرکت است.

از پر فروش ترین محصولات وینکس:

۵-سیلور

شرکت بازرگانی آروین طلایی تهران(سهامی خاص) فعالیتهای بازرگانی خود را از سال ۱۳۷۹ با رویکرد تخصصی صادرات و ورادات و مدیریت علمی امر صادرات و واردات محصولات شرکتهای تولیدی و تحقیقاتی آغاز کرده.

به منظور توسعه فعالیت های تجاری و پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بازارهای برون مرزی شرکت بازرگانی آروین طلایی تهران ، به تاسیس دفاتری در نقاط مختلف جهان مبادرت نموده است.

شرکت بازرگانی آروین طلایی تهران وارد کننده و صادر کننده انواع محصولات صنعتی و کالاهای مصرفی بوده و در دایره وسیعی از برند های داخلی و خارجی با حجم های مختلف مشغول فعالیت می باشد،فعالیت های شرکت تنها محدود به واردات و صادرات محصولات خانگی،کشاورزی،محصولات صنعتی و کالاهای مصرفی نبوده بلکه در زمینه واردات محصولات با فناوری های خاص و مدرن نیز فعالیت دارد.

۶-Apn

شرکت ابزار پردازان نامی یکی از بزرگترین شرکت های تجاری در زمینه ابزار الات صنعتی از جمله ابزار الات برقی و ماشین الات سبک مانند کمپرسور هوا ،ترانس جوش و غیره در ایران میباشد که در سال ۱۳۸۴تاسیس و در مرکز اصلی بازار ایران اقدام به فعالیت نموده است.

از پر فروش ترین محصولات ای پی ان :

۷- رونیکس

رونیکس برند بین المللی گروه بازرگانی رونیکس است که عرضه کننده ابزارآلات دستی، برقی، بادی، نجاری، برشی، باغبانی، اندازه گیری، جوشکاری و لوازم جانبی است. رونیکس برندی ۱۰ ساله است و با ۵۰۰ شرکت تولید کننده ابزارآلات در ۱۱ کشور دنیا مانند فرانسه، آلمان، کره جنوبی، تایوان، چین، استرالیا و … قرارداد همکاری دارد. در همه استان های کشور نمایندگی خدمات پس از فروش دارد و دارنده گواهی ISO 9001-2008 است. برخی از خدمات این نمایندگی ها شامل ۳۶۵ روز گارانتی تعویض قطعات وتعمیر محصولات برقی و بادی رونیکس و ۴۵۶ روز گارانتی رایگان تعمیر و تعویض قطعات بادی جیت بدون محدودیت نوع قطعه و تعداد دفعات مراجعه ، پیک رایگان تعمیرات در محدوده شهری تهران و بیش از ۲۲ شهر دیگر و راه اندازی بزرگترین بانک قطعات ابزار در ایران است.

از پر فروش ترین محصولات رونیکس :

آیا این پست برایتان مفید بود؟

امتیاز خود را برای ما ثبت کنید:

امتیاز: / ۵. تعداد:

Off%

مطالب اخیر

12
دیدگاه شما

avatar
7 تعداد دیدگاه ها
5 تعداد پاسخ ها
2 تعداد دنبال کننده ها
 
جدیدترین دیدگاه
داغ ترین دیدگاه
9 نویسندگان دیدگاه
محمد حدادیعلیطبیب زادهیونسمرتضی نویسندگان دیدگاه اخیر
  دنبال کردن  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اطلاع از
حمید
حمید

سلام
یک تاجر که بره چین با یک با اسم خودش ابزار بیار نه برند هست نه تولید ملی
از صفر تا صد چین میسازه بعد میگن که برند ملی هست
کلا توی همه چیز ما داریم خرق عادت می کنیم

محمد حدادی
محمد حدادی

با سلام
حمید جان درست میفرمایید برای همین ما دسته بندی کردیم برند هارو.
از طرف دیگه درسته که ابزار ها در چین تولید میشه ولی پشتیبانی در کشور خودمون انجام میشه
و از این نظر به اشتغال زایی کمک میکنه . البته ما امیدواریم که این تولیدات در کشور خودمون باشه
ولی اقتصاد جهانی به شکلی شده که همه برند ها دارن کالا هاشون رو در چین تولید میکنن

طبیب زاده
طبیب زاده

عجب دیدگاه فلسفی قشنگی دارید. با این طرز تفکر شما میتونیم بنز رو هم جزء برندهای ملی کشورمون بدونیم. چقدر خوشبختیم که چنین برندهای ملی ای داریم!

احمد
احمد

به نظر من هم اینها اصلا برندهای ملی نیستند چون همانطور که گفته شد از صفر تا صدش را چین انجام می دهد… اما برندهای دیگر طراحی و دانش مال خود شرکت هست حتی نظارت بر کیفیت تولید را نیز خود شرکت به عهده می گیرد و خدمات و گارانتی و وارانتی را نیز طبق عرف بین الملل انجام می دهند فقط برای پایین آوردن هزینه در کشوری مثل چین با نظارت کامل شرکت اصلی ساخته می شود و دلیل مهم آن هم به خاطر کارگر ارزان است و این در حالیه که فکر نکنم کارگر ایرانی بیشتر از کارگر چینی دریافت کند اما به دلیل آنکه شرکتهای به اصطلاح ایرانی نه دانش و نه مدیریت لازم را ندارند دست به دامن کشور چین می شوند و تعیین کننده اصلی هم خود شرکتهای چینی هستند و به خاطر همین هم تا دلار می کشه بالا این شرکتها به اصطلاح داخلی… بیشتر »

علی
علی

با سلام همین که چنین ایده ای به ذهنتان رسید تا چنین بخشی را در سایتتان قرار دهید جای تشکر دارد البته هرچند که من فکر می کنم ایران پتک واقعاً یک نشان ایرانی واقعی است، در ضمن اگر از پیام رسانهای داخلی هم حمایت کنید و در آنها نیز کانال داشته باشید، این هم یک نوع حمایت از تولید ملی و کمک به تفکر حمایت از تولید ملی است.
با تشکر

علیرضا
علیرضا

سلام این بخش از سایتتون واقعا عالیه اما واقعا جای یک برند زحمت کش تولید کننده ابزار در کشور خالیه شرکت حدید برش اصفهان کیفیت دستگاه های تولیدی این شرکت بسیار بالاست و واقعا بالاست

مرتضی
مرتضی

با تشکر از شما و همکاران محترمتون بابت اطلاعات

محمد حدادی
محمد حدادی

با سلام
خواهش میکنم مرتضی جان، خوشحالیم که مفید بوده.

یونس
یونس

با سلام و خسته نباشید من یک دستگاه اختراع کردم و به ثبت رسوندم و برگه ثبتشم گرفتم این اختراع من یک ابزار برای طراحی روی سطح چوبه که میتونه اشتغال زایی زیادی بوجود بیاره و در امد زایی زیادی داره من دنبال اینم که با یه کارخونه تولید ابزار برای حق امتیاز وارد معامله بشم این فقط میتونم بگم طراحی جدیدیه تو صنعت چوب من میخواستم بدونم کارخونه شما مایل به همکاری هست؟ برای همایت و سرمایه گذاری برای اختراع ؟ اگه این امکان وجود داره لطفا راهنمایی کنید این اختراعم ایرانیه با تشکر

محمد حدادی
محمد حدادی

سلام یونس جان
بسیار عالیه که این اختراع رو انجام دادی اگر مایل باشی گروه ابزارمارت میتونه تورو به سرمایه گذار ها معرفی کنه.

علی
علی

سلام من اتو لوله رستگار صنعت رو گرفتم خوبه از اون ننوشتی ممنون

محمد حدادی
محمد حدادی

ممنون علی جان که این برند رو هم معرفی کردی.
سپاس

Share on telegram
تلگرام
Share on whatsapp
واتس اپ
Share on twitter
توییتر
Share on linkedin
لینکدین
Share on facebook
فیسبوک
اسکرول به بالا