توصیه هایی درباره کیف امداد برای محل کار

لیست موضوعات

کیف امداد در زمان وقوع حوادث ناگوار امنیت و آسودگی خیال را تا حدودی تضمین میکند. چه این حادثه یک واقعه طبیعی مثل زمین لرزه و طوفان باشد و چه یک حادثه غیر طبیعی همانند خاموشی کلان در سطح یک شهر باشد که باعث از دست رفتن استاندارد ها میشود در هر صورت همراه داشتن یک جعبه امداد که به رتحتی در دسترس باشد به شما این امکان را میدهد که در شرایط اضطراری کوتاه مدت و بلند مدت دوام بیاورید. بسیاری از مردم این جعبه های امداد را برای استفاده در منزل خود آماده کرده اند اما طراحی جعبه ای مشابه برای محل کار که شامل مواد غدایی و دارو و هر گنه مواد اضطراری باشد ایده معقولانه ای به نظر میرسد.

انتخاب یک کیف درست و حسابی:

گرچه آن چه که درون یک کیف امداد قرار میگیرد اهمیت بسیار زیادی دارد اما به همان نسبت هم یک کیف خوب اهمیت دارد. کیفی که با دوام، ضد آب، دارای جیب های مختلف و به صورت کوله پشتی باشد. اگر این کیف دارای بند کمری هم باشد که چه بهتر. چنین کیفی وزن را به طور مساوی روی بدن شما پخش میکند و در مسافت های طولانی از کمر شما محافظت میکند. به علاوه برچسبی را به کیف خود بچسبانید که اسم، شماره تلفن و آدرس شما را در صورت مفقود شدن آن مشخص نماید.

محتویات کیفتان را کامل کنید:

بیشتر مواردی که در کیف امداد شما قرار میگیرند در سوپر مارکت ها و داروخانه ها به راحتی پیدا میشوند. همیشه به اندازه نیاز چند روزتان آب همراه داشته باید حتی اگر موجب سنگین تر شدن کیف شود. غذاهایی که انتخاب میکنید باید ماندگار و پر کالری باشند و در عین حال شامل پروتیین و کربوهیدرات باشند. غذاهایی مانند: کره بادام زمینی و انواع میوه های خشک. حتما پلاستیک داروها را از مواد غذایی جدا کنید و همیشه تاریخ انقضای داروها را بررسی کنید. همیشه یک کت بارانی برای مواجهه با آب و هوای بارانی آماده داشته باشید. برای پیاده روی یک جفت جوراب اضافی راحت و کفش ورزشی کنار بگذارید. داشتن نقشه محلی در مواقعی که جاده اصلی بسته است وشما ناچارید تا راه های جدید را امتحان کنید بسیار به کار می آید. همیشه کلید زاپاس منزل را به همراه داشته باشید. یک چاقوی چند کاره نیز همیشه به کار می آید.

بسته بندی و نگه داری از کیف امداد:

کیف خود را با دقت بسته بندی کنید.وسایل مورد نیاز را تقسیم بندی کنید و اجسام سنگین تر را در قسمت های زیرین کیف قرار دهید. به محض این که کارتان تمام شد کیف را در کشوی یک میز، کابینت یا هر جای دیگری که جلوی چشم نباشد اما دسترسی به آن در مواقع ضروری راحت باشد بگذارید. اگر خوش شانس باشید هیچوقت نیاز ندارید که حتی کیف خود را باز کنید پس سعی کنید کنجکاوی شما را قلقلک ندهد و این کار را انجام ندهید مگر برای تعویض داروهای تاریخ مصرف گذشته

طراحی برنامه:

بحث دیگری که در مورد حوادث غیر مترقبه اهمیت دارد برنامه ریزی سری اعمالی است که در سخت ترین حالت باید آن ها  را انجام دهیم. داشتن یک برنامه مشخص در این مواقع به شما کمک میکند که در شرایط اضطراری آرامش خود را حفظ کنید،  موقعیت مکانی شغل خود را در ارتباط با منزل و دیگر اماکن مهم مانند نزدیک ترین بیمارستان یا مدرسه فرزندانتان در نظر داشته  باشید. برنامه ریزی کنید که چطور میخواهید به این اماکن برسید اگر راه های مرسوم بسته باشند. برنامه شما باید جامع و در عین حال انعطاف پذیر باشد تا بتوانید در کوتاه ترین زمان بهترین تصمیم را بگیرید

آیا این پست برایتان مفید بود؟

امتیاز خود را برای ما ثبت کنید:

امتیاز: / ۵. تعداد:

Off%

دیدگاه شما

avatar
  دنبال کردن  
اطلاع از
Share on telegram
تلگرام
Share on whatsapp
واتس اپ
Share on twitter
توییتر
Share on linkedin
لینکدین
Share on facebook
فیسبوک
اسکرول به بالا