بلاگ ابزارمارت مطالب آموزشی برای مهارتهای فنی

۸ چیز که شما برای خلوتگاه مردانه خود نیاز دارید

تمام افراد نیاز به یک فضای شخصی مخصوص خود برای استراحت کردن دارند، خواه بعد از یک روز سخت کاری باشد و یا در تعطیلات آخر هفته . بهتر است بگوییم که هر انسان نیاز به یک فضای شخصی برای استراحت کردن، لذت بردن از رویدادهای ورزشی و سرگرم کننده، و برطرف کردن تنش های  زندگی روزمره خود دارد. به منظور ایجاد بهترین فضای ممکن، برخی  ویژگی هایی وجود دارد که فضای شما باید آنها را در بر بگیرد. و اگر تمام این موارد را رعایت کردید لطفا ما رو هم به آنجا دعوت کنید!!

۱- تلویزیون

تمام فضاهای مخصوص استراحت به یک صفحه نمایش بزرگ مسطح برای دیدن آخرین رویدادهای ورزشی و سرگرم کننده و  بازی کردن روی آن نیاز دارد.زمانیکه برای فضای خود به دنبال انتخاب تلویزیون هستید مطمئن شوید که دنبال یک دستگاه با کارایی بالا برای تجربه واقعی ترین صحنه های ممکن باشید.

۲- سیستم بازی

هیچ فضای استراحتی بدون یک دستگاه بازی کامل نمی شود. شما تنها به یک سیستم نیاز دارید ولی با کارایی بالا و امکانات گسترده که که تمام دوستانتان بتوانند از آن لذت ببرند. به هرحال، بدون در نظر گرفتن نوع سیستمی که مد نظر شماست باید تمام اجزای مناسب برای دستگاه فراهم شود.این اجزا شامل خود دستگاه، دسته های کافی برای تمام دوستان، و اگر ممکن بود یک سیستم صوت استریو برای جان بخشیدن بیشتر به بازی و افزایش هیجان.

۳- محل نشستن

هر مرد نیاز به صندلی راحتی خود، برای تکیه دادن و استراحت کردن دارد. اگر قصد پیدا کردن یک صندلی دارید دنبال یک صندلی باشید که روکش چرم داشته باشد. یک صندلی راحتی با روکش چرم نه تنها عالی به نظر می رسد بلکه تمیز کردن آن هم کار ساده ای است.و در حالیکه این مکان برای شما و برای استراحت شما است ولی تهیه صندلی برای دوستان نیز احتیاج است. یک نیمکت بزرگ با نگهدارنده  فنجان و چند صندلی نیاز به فراهم کردن فضای کافی برای نشستن و لذت بردن دارد.

۴- صفحه دارت

شما نیاز به یک فضای کافی برای بازی دارت دارید. این فاصله استاندارد از جلوی صفحه تا محل پرتاب باید تقریبا ۷فوت باشد. بهترین نقطه اتاق را برای آویزان کردن صفحه دارت انتحاب کنید سپس چیدمان وسیله ها بر اساس فضای بازی در نظر بگیرید.

۵- یخچال

از آنجایی که فضای مورد نظر ما مکانی برای پشت سر گذاشتن استرس های روزانه است نیاز به یک یخچال دارید که برای تهیه نوشیدن های سرد نیاز به بیرون رفتن نداشته باشید. اگر اغلب مهمان دارید یک یخچال بزرگ به خوبی می تواند کارایی داشته باشد. اما اگر فضا یا بودجه کافی برای تهیه یک فریزر استاندارد ندارید، یک نمونه کوچک تر را در نظر بگیرید.

۶- سرخ کن

بازی و غذاهای سرخ کردنی یک ترکیب عالی را تشکیل می دهند. یک سرخ کن که قادر به تهیه غذا داخل ساختمان  است هنگامیکه ما در حال دیدن بازی یا یک فیلم هستیم بسیار کار را راحت می کند. که مدل ها و ابعاد متنوعی در دسترس است.

۷- سیستم صوتی مناسب

گوش دادن به موسیقی مورد علاقه شما گاها میتواند خستگی یک روز شما را به در کند یا تمرکزی فوق العاده را برای شما به ارمغان بیاورد.

۸- کتاب

مطالعه کتاب مورد علاقه تان میتواند هم به نوعی شما را سرگرم کند و هم باعث یادگیری شما و باز شدن پنجره هایی به روی زندگی شما شود. پس همیشه لیستی از کتب مورد علاقه و کتبی که میخواهید در آینده آنها را بخوانید داشته باشید تا بتوانید در زمان مناسب آنها را تهیه کنید.