بلاگ ابزارمارت مطالب آموزشی برای مهارتهای فنی

حمام تان را بدون بازسازی نو و شیک کنید

برای تعمیر حمام تان نیازی نیست تمام دارایی تان را خرج کنید، پیمان کار بگیرید و یا با تعمیرات زیاد خود را به زحمت بیندازید. شما می توانید به سادگی با یک یا دو تغییر حمام تان را نو و شیک کنید.

با ۱۰ تغییر کوچک می توانید توالت های خود را تعمیر کنید.

۱- دیوارهای اصلی

به سرعت فضایتان را با رنگی جدید و روشن تنها بر روی یک دیوار رنگ آمیزی کنید. یا اینکه، یک بافت به آن اضافه کنید. اگر به دنبال یک نمای جدید هستید با استفاده از یک ماله چوبی قدیمی نمایی مطابق مد روز بسازید و یا سفال کاری کنید.

این کار را می توانید برای حمام تان هم انجام دهید. طرح های سنگ نمایی وجود دارد که می توانید خریداری کنید و بدون هیچ زحمتی تصویری از سنگ را به حمام تان بدهید. حتی با استفاده از یک تخته، حمام بیرونی را که در معرض دید است، برجسته کنید.

حمام شیک2

۲- سبدها   

درهم ریختگی ها را پاک کنید و با سبد های بافته شده حس ظرافت و زیبایی را به محیط بدهید. همچنین می توانید برای داشتن حس زیبای روستایی از بطری های نوشیدنی استفاده کنید.

صندوق ها و سبدها بسیار مهم هستند. به سادگی می توانید از یکی از اینها برای نگه داشتن صابون در دستشویی استفاده کنید، یا با دیگر وسایل تان و خرید چند اباژور متفاوت، نمایی از ترتیب رنگ ها را بسازید.

استفاده از سبد راه خلاقانه ای برای نگه داری حوله ها و صابون های مهمان هایتان است.

حمام شیک3

۳- دکور

پرده ها، میله ها و دسته های حمام تان را عوض کنید. با خرید وسایل جدید متناسب با رنگ آمیزی جدید دیگر نیازی به رنگ کردن کامل اتاق نیست ( مگر اینکه خودتان بخواهید). برای اینکه نمای جدیدی داشته باشید می توانید جای صابون، سطل زباله، پادری و دیگر وسایل توالت را عوض کنید.

توصیه: برای داشتن تمی(پیش زمینه) روستایی می توانید از کوزه های دهن گشاد و سبد های چوبی کوتاه استفاده کنید.

راه دیگر شیک کردن وسایل، افزودن کمی کار هنری است.

از قلاب های دیواری قدیمی یا ساخت قفسه های تزئینی شروع کنید. کوزه های شنی یا صدف هایی که درون شان شمع گذاشته اید قرار دهید، اینگونه فکر می کنید در یک ساحل خانگی هستید، یا با ماله یک اثر روستایی بسازید.

 

۴- شیرهای آب

تعویض شیرهای آب یکی از راه های ارزان شیک کردن حمام تان است. اگر دست شویی دهه هشتادی دارید، بهتراست آن را با یک نمونه جدید و ساده عوض کنید. به علاوه، اگر شیرهای آب قدیمی خود را عوض کنید، در مصرف انرژی هم صرفه جویی کرده اید.

رنگ های متفاوت زیادی وجود دارند که می توانند بدون خرید سیستمی کامل و جدید فضای شما را تغییر دهند.

 

۵- کف زمین

تقریبا رنگ کردن همه زمین ها کاری ساده است. بهترین جنبه رنگ آمیزی این است که می توانید دقیقا آنچه را می خواهید به دست آورید، شما محدوده وسیعی از رنگ ها و طرح ها را خواهید داشت.

اگر نگران زمان خشک شدن آن هستید، می توانید از کفی های متغیر استفاده کنید. نگران نباشید، در واقع شناور نیستند. استفاده ازاین واژه به این معنی است که می توانید آن را دقیقا روی کف پوش قدیمی قراردهید، یعنی اینکه نیازی به بریدن چیزی نیست. طرح های زیادی وجود دارد که می توانید ازبین آنها انتخاب کنید ( مثل سفال، چوب، سنگ) و این کف پوش های متغیر نصب راحتی نیز دارند.