بلاگ ابزارمارت مطالب آموزشی برای مهارتهای فنی

معرفی برند رونیکس

معرفی برند رونیکس

 

معرفی برند رونیکس

این شرکت با هدف‌گذاری‌های ملی و بین المللی در زمینه ابزارآلات صنعتی،با انتخاب بیش از ۵۰۰ تولیدکننده مطرح در ۱۱ کشورجهان نظارت وکنترل فنی دقیقی را توسط متخصصین خود در داخل وخارج ازکشور و در تمامی مراحل تولید انجام می‌دهد. محمدرضا رامخو مدیرعامل این شرکت می گوید: برند رونیکس یک برند ایرانی است که در ۴۸ کشوردنیا ثبت شده است.

 

 

 

 

شاید جالب باشد بدانید که رضا رامخو روزی شاگرد اول فروشگاه حاج آقا نوروزی بوده است.

رونیکس تولیدکننده بدون کارخانه:

در حال حاضر بیش از هزار کالا با برند رونیکس با استانداردهای بین المللی ارائه می شود. محصولات این شرکت در کشورهای مختلفی مانند چین،تایوان،آلمان و…برحسب استانداردهای بین المللی تحت نظارت این برند تولید می شود.این شرکت با مشاهده هرگونه نقص فنی در محصول، آن را اصلاح  یا از چرخه تولید حذف و محصول دیگری را جایگزین می کند.

توضیحات داده شده مبنی بر نحوه تولید در کشورهای مختلف در اصل این شرکت را به عنوان یک تولیدکننده بدون کارخانه معرفی می کند. بسیاری از کارخانه هایی که محصولات رونیکس در آنها تولید می شود محصولاتی را با نام های تجاری بین المللی با استانداردهای آلمانی و ژاپنی تولید می کنند.

 

 

ronix-brand

ابزار آلات برشی و سوراخ کاری تولید شده در کشورهای فرانسه و آلمان ، ابزار های بادی تولید شده در کره جنوبی و تایوان ابزارهای برقی تولید شده در کشورهای کره جنوبی ، تایوان و چین و ابزار آلات دستی محصول کشورهای چین ، استرالیا ، اسپانیا ، تایوان و ترکیه ، ابزار آلات دقیق تولید شده در کره جنوبی از جمله فعالیت های این شرکت است.

ronix-brand

این شرکت نمایندگی رسمی ۲ برند تجاری با نام های تجاری(ONCI & JIT) در خاورمیانه می باشد.

گروه بندی ابزار این شرکت:

  • ابزار الات برقی
  • ابزار الات دستی
  • ابزار الات بادی
  • ابزار الات برشی
  • ابزار الات جوشی و برشی
  • متعلقات

نحوه ارائه خدمات:

ronix-brand

خدمات پس از فروش رونیکس با نام تجاری رونیکس پلاس در یک مجموعه هزارمتری شامل ساختمانی ۵طبقه متشکل از واحدهای امور مشتریان،پذیرش،تعمیرگاه،انبار،گارانتی در حال ارائه خدمات متفاوت با هدف جذب، رشد و نگهداشت مصرف کنندگان است.

برخی از خدمات این نمایندگی ها شامل ۳۶۵ روز گارانتی تعویض قطعات وتعمیر محصولات برقی و بادی رونیکس و ۴۵۶ روز گارانتی رایگان تعمیر و تعویض قطعات بادی جیت بدون محدودیت نوع قطعه و تعداد دفعات مراجعه می باشد.

گستردگی زنجیره نمایندگان خدمات پس از فروش این شرکت امروز بالغ بر ۱۳۰ نمایندگی است.

تامین قطعات یدکی:

مهم ترین دغدغه تعمیرکاران تامین قطعات یدکی در کمترین زمان ممکن برای سرعت در تعمیرات است.اولین اقدام این شرکت اختصاص یک انبار به وسعت۴۸۰۰متر با موجودی بیش از ۱۸۰۰۰نوع قطعات یدکی است.

نظر کارشناسان فروشگاه اینترنتی ابزارمارت در رابطه با برند رونیکس:

این برند برای کارهای سنگین و صنعتی بدلیل توان کم و سنگینی وزن توصیه نمی شود اما برای کارهای خانگی که توان بالا مد نظر نیست بدلیل مناسب بودن قیمت گزینه بسیار مناسبی است.

البته لازم به ذکر است توضیحات داده شده برای تمام ابزارآلات رونیکس صادق نیست و جزئیات کامل مربوط به دسته های مختلف ابزارآلات رونیکس در پست های آینده بررسی خواهد شد.

برای خرید ابزارآلات رونیکس می توانید از صفحه ابزارآلات رونیکس در سایت ابزارمارت دیدن فرمایید.

رفتن به نوارابزار