بلاگ ابزارمارت مطالب آموزشی برای مهارتهای فنی

توسن

معرفی برند توسن

معرفی شرکت

شرکت توسن در زمینه تولید ابزارآلات دستی و ابزارآلات برقی فعالیت می کند. شروع کار این شرکت را می توان از سال ۱۳۸۲ هجری شمسی دانست. این شرکت در سال های تولید محصولات خود، در صدد بوده تا بتواند محصولاتی منطبق با استاندارد های بین المللی، در جهت بالا بردن کیفیت و ایجاد تنوع در ابزارهای تولیدی خود را ایجاد کند تا با این امر اصلی ترین هدف خود یعنی، افزایش رضایت مشتری را برآورده کند.

معرفی برند توسن1

این شرکت در راستای جلب رضایت مشتری گام های بزرگی برداشته است و با توجه به رشد سطح علمی، تولیدی، صنعتی، خدماتی و اینکه بهبود فرآیندها نیاز به بستر سازی دارند، بر آن شد که با گردهمایی متخصصان و کارشناسان مجرب در زمینه های گوناگون که دارای تجارب و سوابق ارزشمندی هستند گامی در جهت ایجاد فضای تبادل دانش و تجربیات مفید و سازنده در زمینه صنعت برداشته و شرکت را تاسیس نماید.

 

برند توسن
برند توسن

 

محصولات شرکت توسن در چین و تایوان تولید می شود. در این بین ابزارآلات برقی در چین و ابزارآلات دستی توسن در تایوان تولید می شود.

معرفی برند توسن3

شعار شرکت توسن  فکر حرفه ای، کار حرفه ای است.

ابزارآلات برقی مختلفی از قبیل دریل، اره فارسی بر، دریل بتن کن و چکش تخریب و … داراست.

معرفی برند توسن4

 

وضعیت شرکت در ایران

شرکت توسن محصولاتی را که تولید می کند که شاید کیفیت ساخت آنها در حد شرکت های های بزرگتر و با کیفیت تر از جمله دیوالت و بوش نباشد، اما قیمت در نظر گرفته شده برای این محصولات بسیار مناسب است.

خدمات پس از فروش این شرکت به طور گسترده ای در شهرهای کشورمان ارائه می شود که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

معرفی برند توسن5

گارانتی محصولات این شرکت را شرکت توسن ارائه می کند که در موارد بسیار زیاد به صورت یک ساله است.شما می توانید محصولات توسن را با تمامی مشخصات آن در سایت ابزارمارت مشاهده کنید.

 

رفتن به نوارابزار