بلاگ ابزارمارت مطالب آموزشی برای مهارتهای فنی

مزایای استفاده از پیچ گوشتی شارژی

پیچ گوشتی شارژی :

انواع پیچ گوشتی های برقی و شارژی بسیار کارآمدتر از پیچ گوشتی های دستی هستند. ارگونومی به کار رفته در این ابزار از صدمات وارده به مچ دست و خستگی های ناشی از استفاده از پیچ گوشتی دستی، جلوگیری می کنند.

پیچ گوشتی شارژی ماکیتا

آنها همچنین با صرفه جویی در وقت، به کاربران ، اجازه فعالیت بیشتر و بهتر و در نتیجه، انجام پروژه های سخت تر و پیچیده تر را می دهند.

سهولت حمل و نقل برای کاربر :

پیچ گوشتی شارژی رونیکس

یکی از بارزترین مزایای پیچ گوشتی های شارژی، قدرت حمل و نقل آسان آن است. انواع پیچ گوشتی های برقی به دامنه فعالیت و متراژ خاصی که در محدوده پریز برق باشد، محدود هستند؛ اگرچه دامنه استفاده از پیچ گوشتی برقی با سیم رابط می تواند چند متر افزایش یابد.

در سوی دیگر، پیچ گوشتی شارژی با استفاده از باطری کار میکند. تا زمانی که به صورت منظم، پیچ گوشتی شارژی را به ظرفیت کامل خود شارژ کنیم، می توانیم از آن بسیار فراتر از محدوده استفاده پیچ گوشتی های برقی استفاده کنیم. دارندگان پیچ گوشتی شارژی می توانند حتی خارج از فضای خانه از آن استفاده کنند.

انعطاف پذیری بالا برای موقعیت های خاص :

پیچ گوشتی شارژی میلواکی

این قابلیت، بسیار نزدیک به شاخصه پیشین در مورد قابلیت حمل و نقل می باشد. از پیچ گوشتی های شارژی می توان بدون محدودیت در شرایط مختلف استفاده کرد. کاربران ممکن است هنگام کار با پیچ گوشتی های شارژی و سوار کردن قطعه ای از مبلمان یا کابینت به راحتی دراز کشیده و یا نشسته، مشغول کار باشند و یا برای قرار دادن پیچ در محلی خاص مجبور به استفاده از پیچ گوشتی شارژی در زاویه خاصی باشند.

ایمنی برای کاربر و دیگران :

پیچ گوشتی شارژی ماکیتا2

برای اکثر مشاغلی که با پروژه های صنعتی و ساختمانی سروکار دارند، ایمنی، مسئله بسیار مهمی است. انواع پیچ گوشتی های برقی می تواند خطر ساز باشد و در برخی از شرایط، ممکن است سیم ابزار درهم پیچیده و یا به ابزار و یا جسم سنگینی گیر کرده که باعث به وجود آمدن خطرهایی شود. کابل پیچ گوشتی های برقی ممکن است خطرهایی برای دیگر کاربران و یا افرادی که در آن محوطه، تردد دارند به وجود آورد. چنانچه کسانی که در محوطه در رفت و آمد هستند، متوجه وجود سیم در مسیر نشوند، ممکن است به زمین خورده و زخمی شوند. با استفاده از انواع پیچ گوشتی های شارژی، تمام این خطرها از بین می رود و کاربر با یک ابزار جمع وجور کار میکند.

قدرت تطبیق پذیری بالا برای انواع پروژ ها :

پیچ گوشتی شارژی دی سی ای

با یک پیچ گوشتی شارژی می توان اسباب و اثاثیه منزل را سرهم بندی کرد. پیچ گوشتی های شارژی می تواند برای پروژه های بزرگ ساختمانی، صنعتی و ریخته گری مورد استفاده قرار بگیرد. تعمیرکاران حرفه ای معمولا یک پیچ گوشتی شارژی برای انجام امور روزانه خود در اختیار دارند. نجارها و افراد فنی صنعتی نیز معمولا از این نوع ابزار شارژی همراه خود دارند.

بهره وری مناسب هنگام تعجیل :

پیچ گوشتی شارژی کرون

پیچ گوشتی های شارژی و برقی، هر دو در صرفه جویی زمان به کاربر کمک می کند، اما پیچ گوشتی های شارژی، بهتر و سریع تر از پیچ گوشتی های برقی عمل می کنند. کاربران پیچ گوشتی های شارژی، نیازی به اتلاف زمان برای یافتن پریز برق در محل کار خود ندارند. تمامی کاربران که در طول روز از ابزار شارژی خود استفاده می کنند. اغلب در طول شب، ابزار خود را برای شارژ شدن در شارژر قرار می دهند که برای کار در روز بعد آماده باشد.