بلاگ ابزارمارت مطالب آموزشی برای مهارتهای فنی

معرفی برند استنلی

تاریخچه برند استنلی

“استنلى” یک کمپانى پیشتاز در عرصه تولید ابزار دستى و برقى است که زیر نظر شرکت بزرگ “استنلى بلک اند دکر” (stanley black and decker) فعالیت میکند.
استنلى از زمان تأسیسش در ١٨۴٣ میلادى، همیشه یکى از پیشتازان و بهترین تولید کنندگان ابزار به شمار میرفته است که به تولید ابزار هوشمندانه، مقاوم و پیشگام شهره است.
به مدت بیش از ١٧٠ سال، استنلى عامل گشایش روزنه هاى جدیدى در نوع کار با ابزار بوده است، که این امر با طراحى و تولید ابزار هاى پر کاربردى چون bailey plane, surform shaper, powerlock tape rule, و اخیراً fatmax محقق شده است.

تاریخچه استنلی

فعالیت فعلی:

امروزه این شرکت فعالیت خود را در راستاى تبدیل شدن به یک رهبر صنعتى در تولید ابزار ادامه میدهد. با تمرکز بر روى تعالى محصول، کارمند و تجارت.
کمپانى استنلى بیشتر براى ابزار دستى خود شناخته شده است، اما محصولات دیگرى را نیز شامل میشود، از جمله: محصولات امنیتى و ایمنى، سخت افزارى، نصب و راه اندازى بازار مهندسى و زیرساخت.

در سال ١٨۴٣، فردریک استنلی، یک فروشگاه کوچک را در نیو بریتین، ایالات متحده آمریکا، برای ساخت پیچ و مهره، لولا و دیگر سخت افزارهای ساخته شده از آهن تأسیس کرد. شرکت Frederick Stanley، که با نام تجاری “The Stanley Works” شناخته شده با کیفیت برتر، نوآوری ،سازگارى و پیشرفت عملیاتی، تعالی محصول را تعریف کرد، و آن را در ساخت محصولات خود به کار گرفت.

از سال ١٨۴٣، استنلى استانداردى را براى تمام کارهاى خود برگزید. شرکت استنلى، تاریخى قدرتمند و پیچیده در ارائه ابزارهاى کار آمد، نوآورانه، و قدرتمند به متخصصان سراسر جهان دارد، براى کمک به ساخت و تعمیر مهمترین پروژه ها.

شرکت استنلى در امور اسپانسرینگ و تبلیغات نیز فعالیت گسترده اى دارد، و حامى و اسپانسر تیم هاى ورزشى متعددى در دنیاست،از جمله: تیم فوتبال بارسلونا، تیم اتومبیل رانى جو گیبز، و مسابقات موتورسوارى موتو جى پى.

استنلی حامی بارسلونا
استنلی حامی بارسلونا

در سال ٢٠١٠ شرکت استنلى ورکس با کمپانى بلک اند دکر ادغام شد تا تحت عنوان استنلى بلک اند دکر به فعالیت خود ادامه دهد که امروزه این کمپانى به عنوان قدرتمندترین تولید کننده ابزار دستى، برقى، مهندسى، امنیت الکترونیک، مکانیکى، ایمنى و زیرساخت شناخته میشود.
همچنین این شرکت با دارا بودن حدود ۵٢هزار کارمند و کارگر در ١٧۵ کشور جهان، یکى از بزرگترین شرکت هاى تولیدى دنیا محسوب میشود و ارزش مالى برابر با ١١ میلیارد دلار دارد.

ویدیویی از تاریخچه ابزار شرکت را مشاهده میکنید. محصولات استنلی را میتوانید در سایت مشاهده کنید.

منبع: stanley

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on telegram
تلگرام
Share on whatsapp
واتس اپ
Share on twitter
توییتر
Share on linkedin
لینکدین
Share on facebook
فیسبوک
Share on print
چاپ صفحه