بلاگ ابزارمارت مطالب آموزشی برای مهارتهای فنی

metabo

معرفی برند متابو(metabo)

متابو, وقتی که کار اهمیت دارد

در سال ۱۹۲۳، آلبرت اسنیتزلر مته دستی را که در آلمان به عنوان متال بوهردر(دریل فلزی) شناخته می شد ساخت.  نام Metabo بر گرفته شده از این مته است. امروزه با بیش از ۲۵ شرکت تابعه در سراسر جهان، محصولات Metabo تقریبا در هر کشور در جهان در دسترس است.

Metabo علاوه بر تولید محصولات پرتابل (شارژی) وظیفه و هدف خود میداند که انواع مختلف وسایل مورد نیاز کارگاه شما را به صورت شارژی تولید و عرضه کند. با معرفی بسته های جدید LiHD باتری، Metabo همچنان در لبه های پیشرو در توسعه فناوری باتری قرار دارد و باتری هایی را ارائه می دهد که در حال حاضر از آن به عنوان منبع برق استفاده می کنند.

Metabo با داشتن بیش از ۷۰۰ اختراع و حقوق مالکیت، ابزارهای پیشرو برای صنایع فلزکاری، صنعتی، ساختمانی و نوسازی در سراسر جهان را تولید می کند.

متابو در یک نگاه

  • تولید کننده ابزار قدرتمند حرفه ای و لوازم جانبی
  • ۲۰۰۰ کارمند در سراسر جهان، ۱۲۰۰ نفر از آنها در نورتینگن آلمان مستقر هستند
  • بیش از ۷۵ کارآموز و دانشجوی کارشناسی ارشد
  • سهم صادرات سال ۲۰۱۷, ۸۰ درصد
  • بیش از ۷۰۰ اختراع ثبت شده و طرح های ثبت شده
  • امکانات تولید در نیترتین و شانگهای

برند متابو(metabo)

روز به روز، متخصصان در سراسر جهان به Metabo  به عنوان ابزارهایی که در سخت ترین شرایط به کار می روند نگاه می کنند.

متخصصان ابزاری می خواهند که  طول عمر بالایی داشته باشد و در شرایط سخت کاری دوام بیاورد. آنها ابزاری میخوان که بتونن بهش اعتماد کنن!

به همین دلیل است که “زمانی که مهم است” شعار بین المللی متابو است. به عنوان تولید کننده حرفه ای ابزار متابو میداند زمانی که کار از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به بهترین شکل انجام شود افراد به بهترین ابزار نیازدارند که بتواند کار را تمام کند.

برند متابو
برند متابو

شعار درج شده روی لوگوی شرکت از زمانی که متابو توسط شرکت هیتاچی خریداری شده از “کارکن بازی نکن” (کار بازی نیست) به “یک راه حل حرفه ای” تغییر یافته است.

در ادامه ویدیویی از تست ابزار و کارخانه متابو مشاهده میکنید.