بلاگ ابزارمارت مطالب آموزشی برای مهارتهای فنی

معرفی برند میلواکی

معرفی برند میلواکی

میلواکی بیش از ۸۵ سال نوآوری بی وقفه

تاریخچه میلواکی

میلواکی تولید کننده حرفه ای ابزار صنعتی, لوازم جانبی و ابزار دستی برای مصرف کنندگان حرفه ای است.از سال ۱۹۲۴ میلادی (۱۳۰۲ شمسی) که شرکت میلواکی شروع به فعالیت کرده جزو تعیین کنندگان استاندارد های صنعت از جمله کیفیت و دوام بوده است. تکنولوژی لیتیوم-یون با ورود خود باعث تغیر تولید و طراحی ابزار شد. میلواکی نیز با پیشروی در تولید ابزار با تکنولوژی لیتیوم یون باعث نوآوری و افزایش کارایی ابزار شده است. میلواکی در تولید ابزار خود در کنار صنعت گران بوده و همیشه بر اساس نیاز های آن ها محصولات را طراحی کرده تا ابزاری هوشمند و کارا تر را ارائه دهد.

میلواکی برند اولی ها

سال ۱۹۲۴: ساخت اولین دریل برقی سبک قابل حمل با عنوان Hole-Shooter
سال ۱۹۴۹: ساخت اولین دریل سرکج جهان
سال ۱۹۴۹: معرفی ترمز ایمنی برای فرزها جهت کاهش خطرات ایمنی
سال ۱۹۵۱: ساخت اولین اره افقی‌بر برقی خودکار قابل حمل با عنوان Sawzall
سال ۱۹۷۰: معرفی دریل‌های با گشتاور بالا با عنوان Hole-Hawg
سال ۱۹۷۹: ساخت اولین چرخ سنباده امریکایی
سال ۱۹۹۱: اره‌های افقی‌بر Super Sawzall با کمترین لرزش در حین کار
سال ۱۹۹۴: اولین کمپانی ابزار با استاندارد ایزو ۹۰۰۱ در تمامی بخش‌های کاری
سال ۱۹۹۹: معرفی اره‌های گردبر Tilt-Lok که قابلیت برش در زوایای مختلف دارند
سال ۲۰۰۵: اولین کمپانی ابزار استفاده کننده از باتری‌های لیتیوم یون
سال ۲۰۰۸: معرفی دو خط تولید M12 و M18 با استفاده از باتری‌های لیتیوم یون
سال ۲۰۰۸: معرفی ابزارهای دستی فولادی سخت شده با یخ

فعالیت میلواکی:

از زمانی که  صنعت ساختمان سازی در امریکا رواج پیدا کرد ابزار میلولکی به علت دوام , کیفیت و قابل حمل بودنشان مورد توجه قرار گرفتند. در حال حاضر میلواکی بیش از ۵۰۰ ابزار و ۳,۵۰۰ نوع لوازم جانبی تولید میکند.

همکاری با هنری فورد:

پیترسون اولین تولید کننده میلواکی بود. روزی فورد مشتری ثابت شرکت با یک چالش جدید پیش پترسون آمد. این چالش تولید دریلی سبک با ظرفیت ۶ میلیمتر بود.  دریل های دیگر موجود در بازار سنگین بوده و کار با آن ها نیز بسیار سخت بوده است. این چالش باغث به وحود آمدن هول-شوتر (Hole-Shooter) شد. سیبرت شریک پیترسون بعد از آتش گرفتن کارخانه هایشان یک بیزنس جدید را خریداری کرد. و مجموعه بوجود آمده را با نام کمپانی ابزار الکتریک میلواکی راه اندازی کرد. در ابتدا میلواکی با تعمیر ابزار شروع به کار کرد و همیشه به بازخور مصرف کنندگان توجه کرده و در پی اصلاح ابزار و نوآوری بوده است. با گرداوری امار و انالیز آن ها و نوآوری مهندسان هول شوتر به ابزاری قدرتمند تر و با دوام تر تبدیل شد. داشتن استاندارد های بالا و کیفیت بسیار خوب شرکت باعث جلب توجه دولت ایالات متحده شده و منجر به عقد قرار داد هایی شد. از آن پس میلواکی برای نیروی دریایی امریکا ابزاری از جمله سنباده, فرز انگشتی و دریل چکشی تولید میکرد.

M18-M12

سری محصولات m12 , m18 میلواکی از سه تکنولوژی براشلس , باتری رد لیتیوم و هوش ردلینک پلاس برخوردارند. باتری های رد لیتیوم که منحصر به شرکت میلواکی است دارای ۴۰% طول کار- ۲۰% قدرت و ۵۰% شارژ بیشتر نسبت به نسخه های قبلی است.رد لینک پلاس هم یک برد است که در این مدل دستگاه ها به کار میرود تا از داغ شدن موتور و باتری جلوگیری کند. در کل یک رابط بین موتور, شارژر و باتری است.

m18
m18

میلواکی برند امریکایی که همیشه عالی کار کرده و  قیمت بالایی نیز دارد.

منبع: سایت میلواکی