بلاگ ابزارمارت مطالب آموزشی برای مهارتهای فنی

مشکل نماد الکترونیک سایت ها

مشکل نماد الکترونیک سایت ها

نماد الکترونیک

در چند ماه گذشته کسب و کار های اینترنتی با چالشی روبه رو بوده اند، که امروز به بررسی این مشکل خواهیم پرداخت. نماد الکترونیک یا e-namad سازمان معتبر فضای مجازی است که این اطمینان را در خریدار ایجاد میکند تا از یک کسب و کار خرید کند.

از دسترس خارج شدن نماد الکترونیک

چندی پیش حدود سه هفته سایت نماد الکترونیک از دسترس خارج شده و کسب و کار های بسیاری از جمله ابزارمارت با اختلالی در نمایش نماد خود مواجه شدند.

بسیاری از مسئولین این سایت‌ها در شبکه‌های اجتماعی خود نسبت به عدم پاسخگویی این مرکز اعتراض داشتند و «رمضانعلی صادق‌زاده»، رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی بعد از گذشت ۱۵ روز این اختلال را تایید کرد و با وجود اینکه اکثر قریب به اتفاق کارشناسان دلیل این نقص فنی را رابطه این سازمان و پیمانکارشان می‌دانستند، هرگونه مشکل در سایت را به این مساله بی‌ارتباط اعلام کرد و البته چند روز بعد و در آستانه تغییر پیمانکار، بالاخره این دلیل را تایید نمود. با نشر این خبر تغییری ظاهری در سایت نماد الکترونیک نیز ایجاد می شود.

 

تغییرات سایت نماد الکترونیک
تغییرات سایت نماد الکترونیک

تغییر پیمانکار

خبری که در رسانه‌ها دست به دست می‌چرخد شرکتی به نام «مگفا» (مرکز گسترش فناوری اطلاعات) را پیمانکار جدید ای‌نماد معرفی می‌کند.

همه مشکلات به وجود آمده به نظر میرسد به علت تغییر پیمانکار نماد الکترونیک باشد. در طول این زمان شرکت ها مشکلات بسیاری را برای راه اندازی دوباره این سرویس داشته اند.

با توجه به اهمیت این مشکل برای مشتریان عزیز ابزارمارت نیاز دانستیم که به شفاف سازی بپردازیم. تیم فنی ابزارمارت در تلاش است تا هر چه سریع تر نماد الکترونیک سایت را با هماهنگی پیمانکار جدید دوباره به نمایش گذارد.

در مورد این اتفاق و مشکلات دیگری که به وجود آمده میتوانید از لینک زیر مقاله ای که سایت دیجیاتو درباره همین موضوع نوشته است را مطالعه کنید.

در آخر از همه شما دوستان به علت صبر و شکیبایی و اعتمادی که به ابزارمارت داشته اید سپاس گزاریم. امیدواریم در آینده دیگر با چنین مشکل هایی در فضای کسب و کار اینترنتی روبه رو نباشیم.

به روزرسانی مقاله:

در تاریخ ۲۰ شهریور این مشکل بر طرف شده است. در حال حاضر میتوانید نماد الکترونیک ابزار مارت را در سایت مشاهده کنید.

مقاله سایت دیجیاتو