بلاگ ابزارمارت مطالب آموزشی برای مهارتهای فنی

حرید عمده ابزار

فروش عمده ابزار

 صاحب های کسب و کار همیشه به دنبال یک تامین کننده مطمئن با پشتیبانی خوب هستند تا به بهترین شکل بتوانند کار خود را مدیریت کنند. مدیریت تدارکات (لجستیک) برای کارخانه های تولیدی یک فعالیت کلیدی است تا بتوانند تمایز و برتری نسبت به دیگر تولید کننده ها را ایجاد کنند. ابزارمارت در نظر دارد نیازهای متفاوت و متنوع مشتریان سازمانی را در قالبی مناسب پوشش داده و رضایت هرچه بیشتر این مشتریان را در راستای همکاری مطلوب رقم بزند.

فروش عمده ابزار
فروش عمده ابزار

در بخش خرید سازمانی ابزارمارت حسابی برای شما ایجاد می شود و به صورت شخصی سازی شده به شما خدمت رسانی میشود. به دلیل تفاوت های کسب و کار ها با یکدیگر، انعطاف پذیری در بخش B2B (همکاری سازمانی) ایجاد شده است تا این تفاوت ها برای هر مشتری در نظر گرفته شده و خدمات با توجه به این تفاوت ها ارائه شود.

متخصصین ابزارمارت برای هرچه بهتر شدن خرید شما تلاش کرده و اطلاعات فنی محصولات را در اختیار شما قرار میدهند. در صورت نیاز خریداران به آن ها مشاوره فنی نیز ارائه می شود، تا بتوانند بهترین ابزار را متناسب با کیب و کار خود انتخاب کنند.

شرایط خرید عمده ابزار

برای خرید عمده از ابزارمارت تنها کافیست پروانه کسب و کار(جواز) یا شماره اقتصادی داشته باشید. به طور کلی اگر یک کسب و کار دارید میتوانید خرید جزئی و عمده خودرا آغاز کنید. ما به دنبال رابطه بلندمدت با مشتریان خود هستیم به همین دلیل امکانات اختصاصی به مشتریان ارائه میشود.

پیشنیاز یک رابطه بلندمدت حل مشکل مشتری است. به همین دلیل دغدغه ما حل مسائل مشتریان در نحوه و زمان ارسال، پرداخت، ثبت سفارش، تهیه ابزار و سبد محصول است.

مراحل شروع همکاری

از ابتدا تماس بگیرید

۱-ارتباط با بخش فروش سازمانی سازمان:

شماره تماس با پشتیبانی سفارشات سازمانی:
۳۸۴۹۸۰۰۰ – ۰۲۱ (داخلی ۱۰۳)

ایمیل سفارش های عمده و سازمانی:
b2b@abzarmart.com

فکس:
۸۹۷۷ 9329 – 021

۲-احراز هویت

بررسی شماره اقتصادی یا پروانه کسب و … توسط بخش فروش سازمانی ابزار مارت.

۳-ایجاد اکانت مشتری

ایجاد حساب توسط کارشناسان

۴-خرید

بد از ایجاد اکانت شما میتوانید خرید های خرد و عمده خودرا انجام دهید.